חיים בן צבי

כלכלן, לשעבר מנכ"ל רפא"ל , משנה למנכ"ל, סמנכ"ל כספים וסמנכ"ל שיווק בפז, מנכ"ל בורגר ראנץ, דירקטור ויו"ר ועדת הביקורת של "אוצרות" – חברה לניהול תיקים של בנק "אוצר החייל" ,  יו"ר בחברת התקשורת "טיקל"  כיום, יו"ר חברת יעל ישראל בע"מ ועוד.

מנהלי החברה

אודות

 • חברת יעל ישראל בע"מ (2007) הינה חברה העוסקת ביזמות בתחומי הנדל"ן השונים.
 • החברה ממקדת את פעילותה בנדל"ן לתחום חיזוק מבנים (תמ"א 38) ומבצעת כיום מספר רב של פרוייקטים.
 • לחברת יעל ישראל בע"מ מספר חברות-בת (בשותפות):
  - "ש.י. אלון בניה בע"מ" המהווה את הזרוע הביצועית. החברה מבצעת פרייקטי תמ"א 38 ובין לקוחותיה נמנות גם חברות גדולות.
  - "קרנות תמ"א 38 בע"מ" - החברה מממנת יזמים של תמ"א 38 בפרוייקטים בשיטה ייחודית שהיא שכלול של ליווי בנקאי (CL).
  - "ג'י.אס.בי. חיזוק מבנים" - עוסקת בפיתוח ייצור ושיווק של מערכות בנייה שמיועדות לביצוע קירות בטון מבודדים
 • בעלי החברה פעלו רבות בתחומי היזום והניהול השונים, הן בתחום הנדל"ן והן בתחומים מורכבים רבי היקף אחרים. לאנשי הקבוצה ניסיון רב בניהול פרויקטים בישראל, טורקיה, יוון, ארה"ב ובמזרח אירופה.
 • לחברה פעילויות נוספות בתחום התקשורת וה – ERP.

בועז אנגלנדר

מהנדס, סא"ל במיל, מנכ"ל חברת יעל ישראל בע"מ היוזמת פרוייקטי תמ"א 38. ניהל פרויקטים בהיקפים גדולים, מתמחה בתחום תמ"א 38, מנהל משותף בחברת ביצוע העוסקת בתחום.

עו"ד (ונוטריון) זהר אנגלנדר

מתמחה במקרקעין ובמיסוי מקרקעין. ליווה פרויקטים של מסחר ומגורים של אלפי יחידות דיור וביניהם פרויקטים מן המורכבים ביותר כגון התחדשות עירונית וכפרית. בין היתר, ליווה עו"ד אנגלנדר הקמתן של הרחבות יישובים רבות, את הפרויקטים הראשונים בארץ של פינוי בינוי (והינו בין הראשונים שגם ליווה עד סיום, את הפרויקט פינוי בינוי הגדול בארץ שבקריית אונו) ומלווה היום עשרות פרויקטים של תמ"א 38 וקבוצות רכישה ברחבי הארץ, תוך מתן תשומת לב מיוחדת, לנושא מיסוי המקרקעין. בין היתר משמש גם כנאמן של חברת קרנות תמ"א 38, במסגרת לווי ומימון של פרויקטים מסוג תמ"א 38.

יוסי אנגלנדר

בעלים, מהנדס תעשיה וניהול, ניהול פרויקטי בניה בצפון הארץ ביניהם, כפר תבור, עפולה, בנימינה חדרה וכפר סבא. עסק במתן שירותי יעוץ וניהול אסטרטגיים בתחום מערכות המידע לחברות בטחוניות ותעשייתיות גדולות בישראל ובאירופה.  מנהל כיום גם את הפרוייקטים למחשוב ב – ERP של שתים מחברות הברזל הגדולות בארץ. 

שרונה פרנס אנגלנדר

מנהלת שיווק, מנהלת תיקי לקוחות, תואר ראשון בתקשורת ומנהל ציבורי. בעלת נסיון רב בתחום השיווק והמרכום בחברות בינלאומיות. כיום מלווה את הדיירים הקיימים והדיירים החדשים בכל הפרויקטים ביעל ישראל, בתחום התמ"א 38.